НШ за момичета и момчета под 14 год.
9.6.2018 г. гр. София
четирибой-момичета под 14 г. КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
Най-добро пост.: 261 60 м  С. Д. / С. В. 60 м пр. 600 м / Гюле общо
м.   име и фамилия г. клуб пост. точки СД СВ точки пост. точки 600m Гюле точки
1 2619  Елизабет Шевченко 5 Маратонец-Бургас 8,27 74 4,89   65 10,62 44 01:55,02   62 245
2 286  Вержиния Костадинова 5 СКЛА Добруджа-Добрич 8,50 67 4,91   66 11,19 35 01:47,98   74 242
3 214  Христина Койнова 6 Супер спорт-Варна 8,57 64 4,31   47 10,11 54 01:48,51   73 238
3 629  Габриела Петкова 5 Берое-Ст.Загора 8,41 67 4,48   52 10,24 52 01:52,36   67 238
5 2418  Надежда  Враджева 5 Тракия-Пловдив 8,45 67 5,04   71 10,25 52 02:05,91   47 237
6 1785  Благородна  Вардева 5 СКЛА Ботев Пловдив 8,63 61 4,83   63 10,33 50 01:56,76   59 233
6 1775  Пламена Чакърова 5 СКЛА Ботев Пловдив 8,59 64 4,57   55 10,10 56 01:58,04   58 233
8 1566  Красимира Борисова 5 СКЛА Надежда-София 8,74 58 4,58   55 10,08 56 01:55,81   61 230
9 1776  Ива Кушинова 5 СКЛА Ботев Пловдив 8,74 58 4,71   59 10,43 48 01:54,34   63 228
10 1774  Маргарита Костадинова 5 СКЛА Ботев Пловдив 8,62 61 4,50   53 10,60 46 01:55,91   61 221
11 2617  Анелия Иванова 5 Маратонец-Бургас 8,41 67 4,27   46 10,02 56 02:04,94   49 218
12 2051  Марта Бахарова 6 КЛАСА 8,75 58 4,43   51 10,08 56 02:03,08   51 216
13 2050  Яна Стоева 6 КЛАСА 8,98 54 4,47   52 10,47 48 01:56,47   60 214
14 2330  Малина  Стоянова 5 Евър-Варна 8,74 58 4,53   54 10,12 54 02:06,20   47 213
15 1898  Дебора Денова 5 ЛК Радио 999 8,74 58 4,36   49 10,79 42 01:54,82   62 211
15 1451  Симона Георгиева 7 Хеброс-Харманли 8,53 64 4,50   53 10,65 44 02:03,86   50 211
17 2615  Стела Стоянова 5 Маратонец-Бургас 8,31 70 5,28   82 9,96 58 DNF   0 210
18 1455  Стела Гешева 5 Хеброс-Харманли 8,88 56 4,64   57 10,64 44 02:05,67   48 205
19 1236  Яна Ивкова 5 СК Спортико 8,49 67   1,30 49 11,71 26 01:55,70   61 203
20 1043  Ванеса Йочева 5 СК Звездите-Петрич 8,90 56 4,31   47 10,31 50 02:04,84   49 202
21 991  Елена Петкова 5 Атлетик-София 8,76 58 4,47   52 10,74 42 02:07,70   46 198
22 2839  Ива Митова 5 СК Атлет-Мездра 9,19 50 4,40   50 11,10 36 01:56,02   60 196
23 213  Даная Захариева 6 Супер спорт-Варна 8,91 54 4,52   53 10,45 48 02:13,05   40 195
24 1553  Михаела Иванова 6 АК-Джордан 8,64 61 4,61   56 10,86 40 02:15,68   37 194
25 614  Доника Илиева 6 Берое-Ст.Загора 9,13 50   1,27 46 10,73 42 02:00,45   54 192
25 1551  Франческа Михова 5 АК-Джордан 8,58 64 4,15   43 11,40 32 02:01,04   53 192
27 2938  Никол Ангелова 6 СК Звездите-Петрич 8,65 61 4,41   50 11,46 30 02:04,41   49 190
27 1608  Антония Стоянова 6 Дунав-Русе 8,79 58 4,26   46 11,00 38 02:05,71   48 190
29 1232  Ния Гергова 6 СК Спортико 9,12 50 4,12   42 10,67 44 02:01,18   53 189
29 1612  Теодора  Тодорова 6 Дунав-Русе 9,02 52   1,45 69 11,48 30   8,74 38 189
31 285  Мариела Костадинова 5 СКЛА Добруджа-Добрич 8,45 67 4,05   40 11,68 27 02:00,25   54 188
32 1547  Диана Плякова 5 АК-Джордан 8,87 56 4,14   43 11,53 29 01:57,75   58 186
33 2183  Алексана Петкова 6 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,02 52 3,88   35 10,79 42 01:59,10   56 185
34 2023  Петра Димова 5 Юниверсал 8,82 56 4,40   50 11,58 29 02:04,43   49 184
34 523  Евелина Иванова 6 СКЛА Ивайло Младенов 8,80 58 4,25   46 11,29 33 02:06,27   47 184
36 2336  Кристен Иванова 5 Евър-Варна 9,01 52 4,07   41 11,26 33 01:59,24   56 182
36 3151  Виктория Върбанова 5 Спартак-Плевен 8,84 56   1,36 56 11,96 23 02:06,63   47 182
36 3153  Карина Господинова 5 СКЛА Феникс 2004 8,62 61 4,34   48 10,93 38 02:17,37   35 182
39 2237  Яна Иванова 5 Спартак-Плевен 8,59 64 4,01   39 11,25 33 02:08,05   45 181
40 1063  Симона Николова 5 АСКЛА Сливен 8,84 56 4,28   46 11,53 29 02:04,92   49 180
41 622  Виктория Кънева 5 Берое-Ст.Загора 8,82 56 4,14   43 11,62 27 02:01,04   53 179
42 3144  Христина Иванова 5 СКЛА Ивайло Младенов 8,92 54 4,24   45 11,54 29 02:04,95   49 177
43 873  Емилия Райкова 5 СК Радуканови-Видин 9,19 50 3,86   35 10,90 40 02:03,45   50 175
44 2714  Мануела  Петрова 5 Славия-София 8,83 56 3,74   32 10,91 38 02:05,28   48 174
45 1549  Мария Михова 5 АК-Джордан 8,95 54 4,08   41 12,14 20 01:57,75   58 173
45 1924  Мадлен Маринова 6 СК Приорити Спорт 9,02 52 4,05   40 10,80 42 02:13,86   39 173
47 371  Цветина Василева 6 Балкан-Ботевград 9,30 48 3,78   33 11,03 36 01:59,53   55 172
47 2060  Елена Топчева 6 КЛАСА 8,97 54 3,87   35 11,32 32 02:03,31   51 172
47 98  Мария Георгиева 5 ЦСКА-София 9,32 46 4,06   40 11,16 35 02:03,07   51 172
47 96  Дария Александрова 5 ЦСКА-София 9,14 50 4,24   45 10,88 40 02:15,57   37 172
51 989  София Ангелова 5 Атлетик-София 8,83 56   1,30 49 13,35 4 01:55,25   62 171
51 1599  Ния Петрова 5 Дунав-Русе 8,75 58 4,35   48 11,43 30   8,56 35 171
53 2179  Марияна Недялкова 5 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,83 56 3,89   36 11,25 33 02:07,84   45 170
54 2712  Яна Чакалова 5 Славия-София 8,86 56 4,23   45 10,43 48   7,29 20 169
55 476  Йоана Пастърмаджиева 5 Тракия 96-Пловдив 8,93 54 4,05   40 11,37 32 02:11,55   41 167
55 623  Ивайла Костова 5 Берое-Ст.Загора 8,99 54 4,18   44 11,38 32 02:15,66   37 167
57 466  Лилия Димитрова 7 Тракия 96-Пловдив 8,92 54 4,23   45 12,69 13 02:00,38   54 166
58 1604  Пресиана  Попова 5 Дунав-Русе 9,13 50 4,00   39 11,16 35 02:11,70   41 165
59 573  Делянка Стоянова  5 Локомотив-Пловдив 9,02 52 4,02   39 10,73 42 02:21,26   32 165
60 1613  Пламена  Стоянова 6 Дунав-Русе 8,83 56 3,99   38 12,27 18 02:02,02   52 164
61 1548  Йоанна Ангелова 5 АК-Джордан 9,05 52 3,88   35 12,00 23 02:04,84   49 159
61 1762  Радина  Величкова 7 СКЛА Ботев Пловдив 8,67 61 3,53   26 11,62 27 02:08,17   45 159
61 283  Ния Николова 5 СКЛА Добруджа-Добрич 9,18 50 4,06   40 10,97 38 02:21,59   31 159
64 1556  Мария Ничова 7 АК-Джордан 9,45 44 3,57   27 11,91 23 01:55,34   62 156
65 2707  Лара Янкова 6 Славия-София 9,06 52 3,97   38 12,22 18 02:05,94   47 155
65 1768  Петя Бозукова 6 СКЛА Ботев Пловдив 8,75 58 4,71   59 12,62 13 02:28,82   25 155
67 630  Никита Тодорова 5 Берое-Ст.Загора 9,19 50   1,27 46 12,46 16 02:10,63   42 154
67 474  Петя Янчева 5 Тракия 96-Пловдив 8,84 56 3,99   38 12,02 21 02:13,18   39 154
69 2840  Мелани Венциславова 7 СК Атлет-Мездра 9,14 50 3,42   23 12,12 20 01:56,61   60 153
70 2175  Стела Алексова 5 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,28 48 4,07   41 12,53 14 02:08,41   45 148
70 1601  Ева  Атанасова 5 Дунав-Русе 9,32 46 3,97   38 12,07 21 02:09,59   43 148
72 522  Вероника Начева 6 СКЛА Ивайло Младенов 8,93 54 4,33   48 12,63 13 02:20,44   32 147
73 2082  Йоана Иванова 5 КЛАСА 9,51 42 3,79   33 11,81 24 02:06,37   47 146
74 1897  Мартина Петрова 5 ЛК Радио 999 9,10 52 3,76   32 12,93 9 02:03,31   51 144
74 774  Любомира Лазарова 5 Рилски атлет-Самоков 9,36 46 3,95   37 12,69 13 02:05,71   48 144
76 1770  Магдалена Нешкова 5 СКЛА Ботев Пловдив 9,38 46 4,18   44 13,34 4 02:05,21   48 142
77 2184  Дарена Петрова 7 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,22 48 3,59   28 12,08 21 02:07,97   45 142
78 2848  Габриела  Стоянова 6 Юниверсал 9,24 48 3,93   37 12,67 13 02:10,38   43 141
78 572  Таня Петкова 5 Локомотив-Пловдив 8,94 54 3,63   29 12,49 16 02:11,20   42 141
80 2749  Тея Петрова 6 Тот атлет-Габрово 9,25 48 3,41   23 12,60 14 01:59,77   55 140
80 2185  Анна Миланова 7 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,77 58 3,43   23 12,41 16 02:09,51   43 140
80 3102  Ивелина Русимова 6 СК Спортико 9,13 50 4,03   40 12,52 14 02:16,24   36 140
83 575  Евгения Ангелова  5 Локомотив-Пловдив 8,82 56 4,27   46 DNF 0 02:16,86   36 138
84 3138  Василена Борисова 7 Пауталия-Кюстендил 9,17 50 3,84   34 12,83 10 02:10,04   43 137
85 1234  Антония Маринова 5 СК Спортико 9,70 40 3,90   36 12,85 10 02:04,04   50 136
85 3145  Виктория Чанкова 7 Супер спорт-Варна 9,10 52 3,29   20 12,47 16 02:05,31   48 136
87 1923  Ивайла Главурова 6 СК Приорити Спорт 9,43 44 4,01   39 12,18 20 02:19,91   33 136
88 2068  Рада Хаджитодорова 7 КЛАСА 9,67 40 3,92   36 12,61 13 02:07,33   46 135
88 2063  Магдалена Христова 7 КЛАСА 9,02 52 3,83   34 12,49 16 02:19,73   33 135
90 621  Стела Донева 6 Берое-Ст.Загора 9,52 42   1,27 46 12,63 13 02:18,23   33 134
91 370  Християна Стоименова 7 Балкан-Ботевград 9,79 38 3,55   27 12,43 16 02:02,28   52 133
91 624  Ивелина Иванова 5 Берое-Ст.Загора 9,28 48   1,15 33 13,17 7 02:08,15   45 133
93 2847  Юлиана  Динева 5 Юниверсал 9,31 46 3,84   34 12,64 13 02:14,92   38 131
94 2208  Лилия Ивтиминова 5 Локомотив София-Н.К. 9,90 36 3,66   30 12,67 13 02:02,75   51 130
95 617  Йоана Русева 6 Берое-Ст.Загора 9,06 52   1,15 33 12,75 12 02:24,01   29 126
96 467  Таня Хубчева 6 Тракия 96-Пловдив 9,37 46 3,61   28 12,30 18 02:18,26   33 125
97 2339  Моника Колева 6 Евър-Варна 9,33 46 3,59   28 12,90 10 02:12,66   40 124
97 284  Славина  Николова 5 СКЛА Добруджа-Добрич 8,91 54 3,40   23 13,15 7 02:13,00   40 124
99 2337  Стефания Господинова 6 Евър-Варна 9,65 40 NM   0 11,83 24 01:56,79   59 123
100 3118  Дарина Илиева 5 Локомотив-Пловдив 9,59 42 3,37   22 12,59 14 02:09,26   44 122
101 1453  Ирен Саръбоюкова 6 Хеброс-Харманли 10,19 32   1,42 64 13,52 2 02:31,23   23 121
102 2886  Зорница Семерджиева 5 Средногорски атлет-Пирдоп 9,55 42 3,77   32 13,81 0 02:08,09   45 119
103 2904  Йоанн Захариева 5 Средногорски атлет-Пирдоп 9,49 44 3,30   20 14,05 0 02:01,46   53 117
103 2711  Росица Айдарова 5 Славия-София 9,38 46 3,41   23 13,22 5 02:10,09   43 117
105 3150  Сияна Бръмбарова 7 СКЛА Ботев Пловдив 9,31 46 4,47   52 13,05 8 02:52,31   7 113
106 2465  Александра Вайова 6 СК-Венелина Венева 9,74 38 3,65   29 12,89 10 02:17,36   35 112
107 1906  Кристияна Христова 6 ЛАК Ямбол 9,28 48 3,43   23 15,34 0 02:14,53   38 109
108 2447  Мария Андреева 6 Етър Академик-В.Търново 9,63 40 3,83   34 13,66 1 02:19,83   33 108
109 574  Анна Менашка 5 Локомотив-Пловдив 9,43 44 3,54   26 12,92 9 02:25,95   28 107
109 581  Миряна Вълчева  6 Локомотив-Пловдив 9,81 36 3,69   30 12,58 14 02:26,37   27 107
111 1911  Радост Дзин 5 ЛАК Ямбол 9,63 40 3,72   31 15,29 0 02:21,66   31 102
112 373  Лора Трифонова 6 Балкан-Ботевград 9,74 38 2,53   1 12,68 13 02:04,72   49 101
112 1230  Никита Христова 6 СК Спортико 9,50 44 3,09   15 DNS 0 02:10,86   42 101
114 1927  Ирина Кръстева 5 СК Приорити Спорт 9,57 42 3,36   22 13,44 3 02:19,34   33 100
115 3117  Ваяна Синабова 5 Локомотив-Пловдив 9,72 38 3,43   23 12,86 10 02:26,23   27 98
116 372  Миглена Иванова 6 Балкан-Ботевград 10,21 30 3,07   14 12,17 20 02:19,94   33 97
116 2047  София Жаблянова 5 КЛАСА 9,26 48 3,41   23 DNF 0 02:28,38   26 97
118 1209  Далия Валентинова 7 СКЛА Феникс 2004 9,92 35 3,53   26 13,72 0 02:17,91   35 96
119 1714  Петя Семковска 6 Спартак-Койнаре 9,92 35 3,14   16 14,14 0 02:13,37   39 90
119 584  Гергана  Узунова 7 Локомотив-Пловдив 10,05 33 3,29   20 13,31 4 02:19,52   33 90
121 620  Ива Христова 6 Берое-Ст.Загора 9,80 38   NM 0 13,23 5 02:07,74   45 88
121 2059  Илина  Илиева 6 КЛАСА 10,13 32 3,16   17 12,57 14 02:28,91   25 88
123 576  Моника Атанасова 5 Локомотив-Пловдив 9,67 40 3,45   24 13,81 0 02:31,64   23 87
123 626  Росица  Тончева 5 Берое-Ст.Загора 9,82 36 3,60   28 13,35 4 02:35,91   19 87
125 2471  Анна-Мария Тодорова 5 СК-Венелина Венева 9,56 42 3,47   24 13,79 0 02:34,94   20 86
126 2969  Шакира Шукриева 5 Юниверсал 10,52 26 3,23   18 13,88 0 02:15,33   37 81
127 2444  Ванеса Кочева 6 Етър Академик-В.Търново 9,61 40 3,71   31 13,50 3 02:55,60   5 79
128 2053  Моника Русева 6 КЛАСА 9,68 40 3,08   15 14,75 0 02:32,98   22 77
128 2014  Магдалина Стаменова 6 Юниверсал 10,84 21 3,27   19 13,19 7 02:23,31   30 77
130 2464  Десислава  Рударска 6 СК-Венелина Венева 9,71 38 3,03   13 13,78 0 02:30,10   24 75
131 2069  Гергана  Аатанасова 7 КЛАСА 10,43 27 3,15   16 13,77 0 02:30,01   24 67
132 615  Симона  Видева 6 Берое-Ст.Загора 11,19 17 2,77   7 14,67 0 02:30,96   23 47
133 2463  Екатерина Евгениева 6 СК-Венелина Венева 11,25 16 2,78   7 15,97 0 02:35,49   20 43
  472  Кристияна Тодорова 6 Тракия 96-Пловдив 9,89 36 3,42   23 13,48 3 DNS   0 DNF
  3119  Никол Сотирова 5 Локомотив-Пловдив 9,35 46 3,43   23 DNF 0 DNS   0 DNF
  2971  Симона  Маринова 5 Спартак-Плевен 9,30 48 3,47   24 13,23 5 DNS   0 DNF
  403  Емма Тодева 5 АК Пълдин 9,00 54 NM   0 DNS 0       DNF
  1058  Елена Аргирова 6 АСКЛА Сливен 9,08 52 4,46   52 DNS 0       DNF
  1062  Стефка Славова 6 АСКЛА Сливен 9,20 50 3,99   38 DNS 0       DNF
  2769  Елиза Манджукова 5 Атлетик Академия Атлас 10,20 32 2,99   12 DNS 0       DNF
  2770  Мартина Атанасова 5 Атлетик Академия Атлас 10,43 27 3,09   15 DNS 0       DNF
  2771  Ивайла Тинева 5 Атлетик Академия Атлас 9,11 50 3,40   23 DNS 0       DNF
  2366  Инес Божилова 6 СК Зенит DNS 0                 DNF
  2367  Ива Димитрова 6 СК Зенит 10,43 27 DNS   0           DNF
  2368  Сесилия Мани 6 СК Зенит 9,87 36 DNS   0           DNF
  2372  Калина Ковачева 5 СК Зенит 9,83 36 DNS   0           DNF
  2374  Ния Димова 5 СК Зенит 10,36 29 DNS   0           DNF
  2462  Стефани Янева 7 СК-Венелина Венева 10,54 26 2,56   2 DNS 0       DNF
  2467  Мартина Миланова 5 СК-Венелина Венева 10,36 29 2,76   7 DNS 0       DNF
  3141  Симона Маджарова 7 СК Зенит 11,90 8 DNS   0           DNF
  3142  Карина Пандова 6 СК Зенит 9,85 36 DNS   0           DNF
  3143  Ивелина Йорданова 5 СК Зенит 9,47 44 DNS   0           DNF
  2129  Дарина Господинова 5 СКЛА Септември-София 9,02 52 DNS   0           DNF
  2419  Ивон Топчиева 5 Тракия-Пловдив 8,82 56 DNS   0           DNF
  3149  Никол Димитрова 6 Атлетик Академия Атлас DNS 0 DNS   0           DNS
  1796  Велина Начова 7 СК Актив 2013 - Пловдив DNS 0       DNS 0       DNS
  1797  Цветелина Начева 5 СК Актив 2013 - Пловдив DNS 0                 DNS
  1220  Елина Ковачева 5 СКЛА Феникс 2004 DNS 0                 MED