НШ за момичета и момчета под 14 год. - зала
12.1.2019г. гр.София - АСИКС Арена
трибой-момичета под 14 г. КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
Най-добро постижение.: 198 т. 60 м  СД / СВ 600 м / Гюле общо
    име и фамилия г. клуб пост. точки СД СВ точки 600m Гюле точки
1 933  Вероника  Миткова 6 Черно море Атлетик-Варна 8,92 54 4,33   48 01:45,46   80 182
2 2567  Мелани Венциславова 7 СК Атлет-Мездра 8,96 54 4,22   45 01:45,49   80 179
3 1018  Радина  Величкова 7 СКЛА Ботев Пловдив 8,38 70 4,70   59 02:09,63   43 172
4 250  Марта Бахарова 6 КЛАСА 8,58 64 4,57   55 02:01,85   52 171
5 121  Ния Гергова 6 СК Спортико 8,86 56   1,33 53 01:55,95   61 170
6 337  Даная Захариева 6 Супер спорт-Варна 8,79 58 4,82   63 02:05,16   48 169
6 1005  Петя Бозукова 6 СКЛА Ботев Пловдив 8,51 64 4,91   66 02:13,77   39 169
8 249  Яна Стоева 6 КЛАСА 8,89 56 4,63   57 02:01,52   53 166
9 1821  Симона Георгиева 7 Хеброс-Харманли 8,59 64 4,36   49 02:04,75   49 162
10 2651  Никол Ангелова 6 СК Звездите-Петрич 8,62 61 4,26   46 02:01,41   53 160
11 1281  Доника Илиева 6 Берое-Ст.Загора 9,00 54 4,18   44 01:58,67   57 155
12 973  Мария Ничова 7 АК-Джордан 9,32 46 3,97   38 01:50,58   70 154
12 861  Алексана Петкова 6 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,10 52 3,89   36 01:52,45   66 154
12 132  Ивелина Русимова 6 СК Спортико 8,87 56 4,36   49 02:04,77   49 154
15 1482  Пламена  Стоянова 6 Дунав-Русе 8,64 61 3,94   37 01:59,83   55 153
16 38  Александра  Иванова 6 Академик-София 9,05 52 4,06   40 01:56,34   60 152
17 259  Ванеса Колева 6 КЛАСА 8,57 64 3,42   23 01:54,06   64 151
18 2118  Натали  Колева 7 Лудогорец-Разград 8,82 56 3,97   38 01:59,57   55 149
18 2030  Габриела  Стоянова 6 Юниверсал 9,28 48 4,31   47 02:00,97   54 149
20 341  Христина Койнова 6 Супер спорт-Варна 11,39 14 4,55   54 01:45,21   80 148
21 2213  Лора Янкова 6 Славия-София 8,85 56 3,84   34 02:00,03   55 145
22 1487  Гергана  Айзнер 6 Дунав-Русе 9,14 50 4,01   39 02:00,17   55 144
22 258  Елена Топчева 6 КЛАСА 8,75 58 3,95   37 02:04,84   49 144
24 1866  Василена Борисова 7 Пауталия-Кюстендил 8,86 56 4,20   44 02:10,73   42 142
24 2465  Екатерина Йонова 7 СК Галакси-Пловдив 9,00 54 4,36   49 02:13,28   39 142
26 335  Виктория Чанкова 7 Супер спорт-Варна 9,15 50 3,74   32 01:57,28   59 141
26 2075  Габриела Христова 7 Евър-Варна 8,89 56 3,96   38 02:06,18   47 141
26 1483  Теодора  Тодорова 6 Дунав-Русе 9,29 48   1,39 60   8,36 33 141
29 106  Весела Панчева 6 Левски 2016-София 9,41 44 3,73   31 01:53,26   65 140
30 264  Магдалена Христова 7 КЛАСА 8,89 56 4,13   42 02:12,13   41 139
30 1445  Сияна  Колева 7 СК Атлетика 2012-В.Търново 8,92 54 4,31   47 02:14,91   38 139
30 974  Михаела Иванова 6 АК-Джордан 8,81 56 4,35   48 02:17,87   35 139
33 864  Дарена Петрова 7 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,20 50 3,85   35 02:01,43   53 138
33 483  Ивайла Мишина 8 СК Радуканови-Видин 8,94 54 4,04   40 02:08,91   44 138
33 1806  Теодора Тропчева 6 Оборище-Панагюрище 9,23 48   1,33 53 02:15,81   37 138
36 1823  Ирен Саръбоюкова 6 Хеброс-Харманли 9,86 36   1,42 64 02:16,35   36 136
37 1488  Антония Стоянова 6 Дунав-Русе 8,94 54 4,07   41 02:13,72   39 134
38 1121  Деляна Начева 6 ЛК Радио 999 9,34 46 3,81   34 02:01,63   53 133
39 1289  Ива Христова 6 Берое-Ст.Загора 9,16 50 3,51   26 02:00,04   55 131
39 993  Дияна  Ангелова 8 СКЛА Ботев Пловдив 9,38 46 3,97   38 02:06,60   47 131
39 2462  Сияна Бръмбарова 7 СК Галакси-Пловдив 9,24 48 4,12   42 02:12,16   41 131
42 398  Мая Лесева 6 СКЛА Надежда-София 8,87 56 3,70   31 02:10,27   43 130
42 1734  Андреа Балабанова 7 АК Пълдин 9,12 50 4,03   40 02:12,47   40 130
44 1612  Стефания Златева 6 Вая 94-Бургас 9,08 52 3,79   33 02:08,84   44 129
45 2062  Стефания Господинова 6 Евър-Варна 9,96 35 3,91   36 01:58,58   57 128
46 567  Лора Трифонова 6 Балкан-Ботевград 9,58 42 3,70   31 02:00,95   54 127
47 1811  Александра Кукова 8 Оборище-Панагюрище 9,59 42 3,53   26 01:59,13   56 124
47 263  Кристина  Боянова 6 КЛАСА 9,33 46 3,85   35 02:10,39   43 124
47 865  Анна Миланова 7 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,86 56 3,88   35 02:18,84   33 124
50 608  Калина Георгиева 8 СК Приорити Спорт 9,17 50 3,50   25 02:06,63   47 122
50 1286  Йоана Русева 6 Берое-Ст.Загора 8,97 54 3,89   36 02:20,43   32 122
52 564  Християна Стоименова 7 Балкан-Ботевград 9,63 40 3,48   25 01:59,40   56 121
53 927  Магдалена Пехливанова 7 Черно море Атлетик-Варна 9,40 46 3,51   26 02:05,70   48 120
53 1446  Цветелина Чилева 6 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,30 48 3,55   27 02:08,24   45 120
53 1642  Ива  Митева 7 СКЛА Добруджа-Добрич 9,42 44 3,86   35 02:12,07   41 120
56 2119  Симона Руменова 7 Лудогорец-Разград 9,63 40 3,69   30 02:05,62   48 118
57 26  Иляйда Нуруллова 7 Академик-София 9,85 36 3,83   34 02:06,57   47 117
57 2527  Моника Александрова 6 КЛА Атлетик Правец 9,41 44 3,59   28 02:08,43   45 117
57 1695  Деница Андреева 8 СК Мизия 9,31 46 3,53   26 02:07,71   45 117
60 647  Янислава Маринова 6 Локомотив София-Никола Карапетров 9,63 40 3,61   28 02:05,83   48 116
61 2466  Елеонора Божинова 6 СК Галакси-Пловдив 9,64 40 3,79   33 02:12,00   41 114
62 1643  Кремена Матеева 6 СКЛА Добруджа-Добрич 9,61 40 3,68   30 02:10,07   43 113
62 1644  Емона Райчева 6 СКЛА Добруджа-Добрич 9,34 46 3,59   28 02:13,74   39 113
64 2672  Марияна Вълчева 6 СК Галакси-Пловдив 9,63 40 4,01   39 02:20,19   33 112
64 2170  Йоана Тръндева 8 Хебър-Пазарджик 9,22 48 4,00   39 02:29,00   25 112
66 700  Таня Хубчева 6 Тракия 96-Пловдив 9,61 40 3,68   30 02:12,75   40 110
66 1611  Ванеса Вълчева 7 Вая 94-Бургас 9,24 48 3,47   24 02:14,22   38 110
66 1417  Мария Андреева 6 Етър Академик-В.Търново 9,59 42 3,91   36 02:21,07   32 110
66 1641  Мария Стоянова 7 СКЛА Добруджа-Добрич 9,25 48 3,75   32 02:22,72   30 110
70 1898  Велина Начова 7 СК Актив 2013 - Пловдив 10,09 33 3,53   26 02:03,95   50 109
70 791  Яница Станчева 8 СК Русе Кар Мотор Спорт 9,70 40 3,31   20 02:04,25   49 109
70 1262  Светлозара Шилова 6 СК Олимпия-Враца 9,49 44 3,46   24 02:11,44   41 109
73 2064  Виктория Богданова 8 Евър-Варна 9,83 36 3,45   24 02:06,33   47 107
73 1123  Жасмина Колева 6 ЛК Радио 999 9,60 42 3,65   29 02:16,43   36 107
73 792  Сара Осман 7 СК Русе Кар Мотор Спорт 9,46 44 3,66   30 02:19,40   33 107
76 871  Калина Колева 8 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,81 36 3,43   23 02:06,36   47 106
76 766  Петя Семковска 6 Спартак-Койнаре 9,85 36 3,58   27 02:09,55   43 106
78 566  Миглена Иванова 6 Балкан-Ботевград 9,99 35 3,36   22 02:05,42   48 105
78 276  Никол Христова 8 КЛАСА 9,75 38 3,41   23 02:08,70   44 105
78 2076  Моника Колева 6 Евър-Варна 9,64 40 3,47   24 02:12,18   41 105
81 826  Мария Стоилова 6 Тракия-Пловдив 10,14 32 3,47   24 02:05,32   48 104
82 1443  Ема Костадинова 8 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,77 38 3,57   27 02:14,13   38 103
82 2310  Аника Атанасова 6 Средногорски атлет-Пирдоп 9,77 38 3,57   27 02:14,18   38 103
82 2346  Валентина Кафеджиева 7 ЛАК Ямбол 9,56 42 3,51   26 02:17,87   35 103
82 324  Радост Мирчева 7 КЛАСА 9,50 44 3,57   27 02:20,74   32 103
86 1287  Ивет Енева 6 Берое-Ст.Загора 9,49 44 2,87   9 02:05,68   48 101
86 709  Кристияна Тодорова 6 Тракия 96-Пловдив 9,70 40 3,31   20 02:11,61   41 101
86 2282  Мартина Фотева 7 СК Европул 9,90 36 3,53   26 02:13,42   39 101
86 863  Елена Кличева 7 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,32 46 3,43   23 02:20,58   32 101
90 582  Габриела Щилиянова 6 Тунджа-Ямбол 9,61 40 3,50   25 02:17,32   35 100
91 1120  Вероника Стоянова 6 ЛК Радио 999 9,79 38 3,61   28 02:20,00   33 99
91 1261  Беатрис  Кръстева 7 СК Олимпия-Враца 9,35 46 3,43   23 02:22,88   30 99
93 805  Карина Димитрова 8 Добруджа 99-Добрич 10,34 29 3,44   24 02:08,59   45 98
93 648  Цветелина Матеева 6 Локомотив София-Никола Карапетров 9,63 40 3,56   27 02:21,54   31 98
95 1809  Павлина Червенкова 7 Оборище-Панагюрище 10,16 32 3,41   23 02:10,68   42 97
95 2028  Ралица Велева 6 Юниверсал 9,72 38 3,65   29 02:23,01   30 97
97 1245  Ивалина Цветанова 7 СК Олимпия-Враца 9,97 35 3,35   21 02:12,78   40 96
97 1419  Ванеса Кочева 6 Етър Академик-В.Търново 9,35 46 3,70   31 02:36,18   19 96
99 49  Марая  Иванова 7 ЦСКА-София 9,88 36 3,60   28 02:22,12   31 95
100 273  Гергана  Атанасова 7 КЛАСА 9,95 35 3,37   22 02:15,23   37 94
101 602  Ема Иванова 8 СК Приорити Спорт 9,65 40 3,86   35 02:37,35   18 93
101 2467  Мария Кръстева 6 СК Галакси-Пловдив 8,89 56 3,93   37 DQ163.3 (b)    0 93
103 27  Константина  Семердиева 7 Академик-София 10,06 33 3,31   20 02:13,55   39 92
103 279  Виктория Василева 8 КЛАСА 9,56 42 3,58   27 02:31,35   23 92
103 105  Веселина Георгиева 6 Левски 2016-София 9,50 44 3,52   26 02:32,69   22 92
106 430  Лора Божилска 6 Ч.Ч.Чендини 9,71 38 3,04   14 02:14,60   38 90
107 2071  Алексия  Стоянова 8 Евър-Варна 10,15 32 3,28   20 02:15,89   37 89
108 2529  Светлиана Димитрова 8 КЛА Атлетик Правец 9,78 38 3,05   14 02:16,83   36 88
108 581  Камелия Велчева 6 Тунджа-Ямбол 10,03 33 3,31   20 02:17,69   35 88
108 1283  Сияна Кръстева 6 Берое-Ст.Загора 9,95 35 3,40   23 02:23,37   30 88
111 2069  Белослава Савова 8 Евър-Варна 10,24 30 3,13   16 02:11,94   41 87
111 601  Нели Благоева 8 СК Приорити Спорт 10,16 32 3,70   31 02:29,65   24 87
111 2528  Марина Борисова 6 КЛА Атлетик Правец 10,00 35 2,97   12 02:13,09   40 87
114 1766  Радосвета Начева 7 СК Бдин Атлетик-Видин 10,35 29 3,27   19 02:14,56   38 86
114 1698  Гергана Павлова 7 СК Мизия 10,47 27 3,34   21 02:14,67   38 86
116 448  Десислава Реударска 6 СК-Венелина Венева 9,84 36 3,70   31 02:36,20   19 86
117 2024  Магдалина Стаменова 6 Юниверсал 10,28 30 3,29   20 02:17,41   35 85
118 2670  Рая Сръндева 6 Пауталия-Кюстендил 10,44 27 3,13   16 02:11,37   41 84
118 1354  Никол Костадинова 7 СКЛА Добрич 9,98 35 2,80   8 02:11,92   41 84
120 924  Естел Даскалова 8 Черно море Атлетик-Варна 10,38 29 3,09   15 02:13,16   39 83
120 790  Калина Замфирова 8 СК Русе Кар Мотор Спорт 9,82 36 3,38   22 02:29,02   25 83
122 278  Росица Русева 8 КЛАСА 10,12 32 3,15   16 02:19,27   33 81
123 2348  Кристияна Христова 6 ЛАК Ямбол 9,41 44 3,20   18 02:42,49   14 76
123 1764  Паолина Дочкова 6 СК Бдин Атлетик-Видин 9,70 40   1,18 36 DNF   0 76
125 2423  Габриела Пергелова 7 СК Костенец 10,27 30 2,90   10 02:17,65   35 75
126 635  Вяра Величкова 8 Фортуна-Костинброд 10,28 30 3,18   17 02:26,36   27 74
127 439  Андрея Софрониева 7 СК-Ник Нап 9,83 36 2,79   7 02:23,20   30 73
127 636  Магдалена Ирикова 8 Фортуна-Костинброд 10,24 30 3,07   14 02:24,17   29 73
129 441  Стефания Янева 7 СК-Ник Нап 10,04 33 2,86   9 02:22,60   30 72
130 1279  Стефани Янева 8 Берое-Ст.Загора 10,14 32 2,84   9 02:23,54   30 71
130 1420  Сияна Александрова 6 Етър Академик-В.Търново 10,42 27 3,16   17 02:26,69   27 71
130 1447  Рая Кедикова 6 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,47 44 3,56   27 DNF   0 71
133 1353  Магдалена Христова 7 СКЛА Добрич 10,96 20 3,13   16 02:21,75   31 67
134 1282  Симона  Видева 6 Берое-Ст.Загора 10,83 21 3,10   15 02:22,65   30 66
134 1640  Елена  Великова 7 СКЛА Добруджа-Добрич 9,68 40 3,52   26 DQ163.3 (b)    0 66
136 2008  Ивана Бонова 8 Юниверсал 10,48 27 2,70   5 02:23,97   29 61
136 1485  Анжелика Маринова 6 Дунав-Русе 9,92 35 3,54   26 DNF   0 61
138 274  Василена Качикова 7 КЛАСА 10,71 23 2,84   9 02:28,66   25 57
138 2709  Мартина Стефанова 7 СК Бдин Атлетик-Видин 9,87 36 3,32   21 DNF   0 57
140 1945  Симгие Куртева 7 АСКЛА Сливен 9,30 48 2,83   8 DNF   0 56
141 449  Александра Вайова 6 СК-Венелина Венева 9,93 35 3,14   16 02:55,92   4 55
142 440  Сашка Венчева 7 СК-Ник Нап 10,53 26 2,61   3 02:29,15   25 54
142 275  Александра Христова 8 КЛАСА 10,33 29 3,16   17 02:50,86   8 54
144 1761  Мария Андреева 6 СК Бдин Атлетик-Видин 10,18 32 3,33   21 DNF   0 53
145 1355  Калина Алексиева 7 СКЛА Добрич 10,87 21 2,69   5 02:27,83   26 52
146 872  Анна Мария Петкова 8 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 10,27 30 2,70   5 02:39,82   16 51
147 2021  Анастасия Генова 7 Юниверсал 10,26 30 2,68   5 02:42,13   15 50
148 2307  Станислава Проданова 8 Средногорски атлет-Пирдоп 11,46 13 NM   0 02:19,99   33 46
149 1358  Теодора Георгиева 6 СКЛА Добрич 11,40 14 2,69   5 02:28,15   26 45
150 2424  Валерия Димитрова 7 СК Костенец 10,25 30 2,81   8 02:55,03   5 43
151 443  Екатерина Евгениева 6 СК-Ник Нап 11,04 18 2,83   8 02:40,36   16 42
152 1119  Преслава Тодорова  7 ЛК Радио 999 10,00 35 2,66   4 DNF   0 39
153 1762  Нелина Нинова 6 СК Бдин Атлетик-Видин 11,01 18 2,91   10   6,10 9 37
154 2422  Адриана Георгиева 8 СК Костенец 10,91 20 2,89   10 03:09,68   0 30
  2710  Виктория Петкова 7 СК Бдин Атлетик-Видин 9,89 36 3,18   17 DNS   0 DNF
  2214  Карина  Малюкова  6 Славия-София 9,89 36   1,03 20 DNS   0 DNF
  2210  Рая Димитрова 8 Славия-София 9,13 50 3,11   15 DNS   0 DNF
  883  Мина Младенова 7 Олимп 97-Силистра 9,82 36 3,66   30 DNS   0 DNF
  1081  Катрин Самоковлиева 6 Локомотив-Пловдив 9,27 48 3,22   18 DNS   0 DNF
  2055  Анжелина Петкова 8 СКЛА Ивайло Младенов 9,69 40 3,81   34 DNS   0 DNF
  2053  Евелина Иванова 6 СКЛА Ивайло Младенов 8,84 56 4,41   50 DNS med 0 DNF
  2386  Мария  Габрова 6 Атлетик-Хасково 8,81 56 DNS med 0       DNF
  867  Емилия Николова 8 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,67 40 DNS med 0       DNF
  1808  Кристина Гочева 7 Оборище-Панагюрище DNS 0             DNS
  2384  Йолина Михова 7 Атлетик-Хасково DNS 0             DNS
  2387  Калина Димитрова 6 Атлетик-Хасково DNS 0             DNS
  2073  Александра  Димчева 7 Евър-Варна DNS 0             DNS
  2052  Вероника Начева 6 СКЛА Ивайло Младенов DNS 0             DNS
                           
  2783 Снежана Туневска 6 Работнички 9,27 48 4,17   43 02:06,85   46 137