НШ за момичета и момчета под 14 год. - зала
11.1.2020г. гр.София - АСИКС Арена
трибой-момчета под 14 г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
Най-добро постижение: 210 т. 60 м  СД / СВ 800 м / Гюле общо
    име и фамилия г. клуб пост. точки СД СВ точки 800m Гюле точки
1 1673  Камен Колев 2007 Маратонец-Бургас 8,78 49 5,00   68 02:31,74   62 179
2 1940  Теодор Христов 2008 СК Приорити Спорт 8,15 64 4,65   59 02:41,49   52 175
3 2470  Ангел Райков 2007 СК Европул 8,56 53 4,35   52 02:31,77   62 167
4 1758  Деян Цветанов 2008 СКЛА Ивайло Младенов 8,16 64 4,38   53 02:44,43   49 166
5 26  Боян  Иванов 2007 Академик-София 8,88 47 4,68   60 02:38,98   54 161
6 1231  Теодор Янков 2008 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,39 58 4,77   63 02:59,35   38 159
7 750  Росен Димитров 2007 Супер спорт-Варна 8,81 47 4,58   58 02:47,12   47 152
8 224  Ашкън Али 2007 Добруджа 99-Добрич 8,86 47 4,08   45 02:37,14   56 148
8 1888  Иво Радев 2009 Спартак-Плевен 8,74 49 4,09   45 02:39,22   54 148
8 456  Александър  Тодоров 2007 Берое-Ст.Загора 8,62 51 4,37   52 02:50,65   45 148
11 2130  Иван  Ачкаканов 2007 КЛАСА 7,89 74 NM   0 02:23,53   73 147
11 1884  Георги  Попов 2009 Спартак-Плевен 8,56 53   1,39 52 02:53,96   42 147
13 2083  Борис Стоев 2008 КЛАСА 8,94 45 4,47   55 02:47,91   46 146
14 1028  Йордан Киров 2007 Тракия 96-Пловдив 9,08 43 4,42   54 02:48,68   46 143
14 109  Кристиан Зафиров 2007 СК Олимпия-Враца 8,79 49 4,42   54 02:56,53   40 143
16 2634  Калоян Николов 2007 СК Приорити Спорт 9,04 43 4,16   47 02:42,82   51 141
16 2520  Ивомир Иванов 2008 Хеброс-Харманли 8,99 45 4,15   47 02:44,24   49 141
18 233  Мартин Стефанов 2008 Атлетик-София 8,78 49 3,92   41 02:44,37   49 139
19 754  Стефан Стефанов 2008 Супер спорт-Варна 8,80 49 4,32   51 02:59,61   37 137
20 1878  Томас  Валентинов 2007 АК Плевен 2014 9,04 43 4,07   45 02:45,79   48 136
20 655  Мирослав Василев 2008 СКЛА Добруджа-Добрич 8,94 45 4,12   46 02:50,33   45 136
20 2028  Виктор Петков 2007 Спринт-Ч.Бряг 8,97 45   1,36 48 02:52,43   43 136
23 486  Марин Раленеков 2008 Оборище-Панагюрище 9,27 39 3,76   37 02:34,82   59 135
23 1703  Виктор Николов 2007 Дунав-Русе 8,95 45 4,14   47 02:52,30   43 135
25 1879  Йоан  Оорозов 2009 АК Плевен 2014 8,63 51 3,89   40 02:52,25   43 134
25 42  Ангел  Костов  2009 Академик-София 8,69 51 4,08   45 02:59,15   38 134
27 1266  Росен Балабосов 2007 Тракия-Пловдив 8,99 45 4,08   45 02:53,00   43 133
28 99  Стефан  Йорданов 2007 ЦСКА-София 9,37 37 3,85   39 02:37,12   56 132
28 2225  Християн  Михалев 2007 Евър-Варна 9,17 41 3,93   41 02:43,12   50 132
28 1789  Николай Йорданов 2007 СК Мизия 9,19 41 4,20   48 02:52,24   43 132
31 1596  Денислав Генадиев 2008 СК Радуканови-Видин 8,72 49 4,67   60 03:20,53   22 131
32 2775  Християн Касабов 2007 Супер спорт-Варна 8,89 47 3,99   43 02:55,99   40 130
33 2013  Калоян  Тодоров 2007 Юниверсал 9,10 43 4,17   47 02:58,03   39 129
33 1364  Здравко Здравков 2007 СКЛА Ботев Пловдив 8,72 49 4,62   59 03:22,20   21 129
35 2519  Радослав Тодоров 2008 Хеброс-Харманли 8,93 45 4,01   43 02:56,97   40 128
36 2081  Борис Хаджитодоров 2009 КЛАСА 9,29 39 4,28   50 02:58,67   38 127
36 2202  Дилян  Чернополски 2009 Евър-Варна 8,92 45 4,02   44 02:58,89   38 127
36 1510  Стефан Кисьов 2009 АК Пълдин 8,62 51 4,07   45 03:08,37   31 127
39 2378  Георги Николов 2007 Вая 94-Бургас 8,94 45 3,69   35 02:47,84   46 126
40 654  Алескандър Колев 2008 СКЛА Добруджа-Добрич 9,66 32 4,00   43 02:44,50   49 124
41 2774  Виктор Касабов 2007 Супер спорт-Варна 9,30 39 3,91   41 02:52,22   43 123
41 1400  Калоян Петров 2007 Локомотив-Русе 9,14 41 3,88   40 02:53,72   42 123
43 1238  Ангел  Ярев 2008 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,33 37 3,95   42 02:52,28   43 122
44 34  Веселин  Бисерински  2008 Академик-София 9,23 39 4,03   44 02:59,03   38 121
44 1460  Йордан Грудев 2007 ЛК Радио 999 8,35 58 4,77   63 DQ TR.17.3.2   0 121
46 759  Калоян Михайлов 2008 Супер спорт-Варна 8,82 47 4,11   46 03:13,34   27 120
47 37  Илля Мочалов 2008 Академик-София 9,23 39 4,17   47 03:05,70   33 119
48 2203  Никола  Йорданов 2009 Евър-Варна 9,09 43 3,82   39 03:02,20   35 117
48 462  Петър Василев 2008 Берое-Ст.Загора 9,13 41 4,26   50 03:14,85   26 117
50 1181  Георги Семов 2007 Орловец 93-Габрово 9,51 33 3,79   38 02:49,94   45 116
51 826  Димитър Стойчев 2007 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,39 37 3,81   38 02:56,86   40 115
51 2205  Симеон Вълчев 2008 Евър-Варна 8,85 47 3,63   33 03:02,65   35 115
53 1792  Кристиян Асеновски 2007 СК Мизия 9,54 33 3,71   36 02:50,66   45 114
53 2030  Станислав Врачовски 2007 Спринт-Ч.Бряг 9,88 29   1,36 48 02:59,47   37 114
53 46  Николай Георгиев 2008 Фортуна-Костинброд 9,21 39 4,12   46 03:10,85   29 114
56 2170  Николай Караянев 2007 КЛАСА 9,70 32 4,28   50 03:08,47   31 113
57 1537  Мартин Пашалиев 2007 Атлетик-Хасково 9,58 33 3,84   39 02:55,96   40 112
58 2007  Васил Василев 2007 Юниверсал 9,41 35 3,95   42 03:04,56   34 111
58 1272  Илиян Марков 2009 Тракия-Пловдив 9,16 41 3,90   41 03:10,93   29 111
60 52  Деян Илиев 2008 Локомотив София-Никола Карапетров 9,45 35 3,69   35 02:56,77   40 110
61 2427  Христо Стамболийски 2007 АК-Джордан 9,26 39 3,49   28 02:54,54   42 109
61 1600  Васил Антонов 2009 СК Радуканови-Видин 8,98 45 3,58   31 03:04,76   33 109
61 483  Иван Сейменов 2007 Оборище-Панагюрище 9,47 35 3,95   42 03:06,64   32 109
64 1370  Владимир  Козарев 2008 СКЛА Ботев Пловдив 9,71 30 3,84   39 02:58,98   38 107
65 53  Явор Враголомски 2008 Локомотив София-Никола Карапетров 9,54 33 3,88   40 03:04,78   33 106
65 2204  Виктор  Атанасов 2008 Евър-Варна 9,34 37 3,81   38 03:08,33   31 106
67 2459  Пламен Драганов 2008 КЛА Атлетик Правец 9,56 33 3,70   35 02:59,88   37 105
68 755  Никола  Върбанов 2008 Супер спорт-Варна 9,27 39 3,59   32 03:05,02   33 104
68 464  Димитър Кръстев 2009 Берое-Ст.Загора 9,37 37 3,79   38 03:11,15   29 104
70 749  Боян Петров 2007 Супер спорт-Варна 8,81 47 4,53   56 DQ TR.17.3.2   0 103
71 2208  Александър Николов 2008 Евър-Варна 9,95 27 3,58   31 02:53,87   42 100
71 1787  Деян Тахирски 2008 СК Мизия 9,61 32 3,52   30 02:59,36   38 100
73 2010  Калоян Гръков 2007 Юниверсал 8,86 47 2,99   4 02:46,28   48 99
73 1158  Александър Христов 2008 СКЛА Спринт-2020 8,95 45 3,47   28 03:15,45   26 99
73 1198  Илиян Ценкин 2007 Хебър-Пазарджик 9,45 35 3,79   38 03:14,65   26 99
76 1243  Денис Димитров 2009 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,58 33 3,27   18 02:47,76   46 97
77 1617  Алекс Мирков 2008 АК КЛАС-Костенец 9,65 32 3,45   27 02:59,55   37 96
77 1793  Александър Христов 2007 СК Мизия 9,94 27 3,79   38 03:08,37   31 96
77 1646  Симеон  Йорданов 2009 СКЛА Юлис 9,67 32 3,68   35 03:10,45   29 96
80 1612  Теодор Зарев 2008 АК КЛАС-Костенец 9,67 32 3,45   27 03:01,40   36 95
81 1533  Вили  Вунов 2008 Атлетик-Хасково 9,77 30 3,55   30 03:06,59   32 92
82 1644  Виктор Асенов 2008 СКЛА Юлис 9,43 35 3,57   31 03:16,70   25 91
82 48  Мартин Николов 2008 Фортуна-Костинброд 9,60 33 3,78   38 03:23,77   20 91
84 857  Константин Петров 2007 СК Младост 2012-Благоевград 10,02 26 3,41   25 02:57,18   39 90
84 1203  Цветомир Митев 2008 Хебър-Пазарджик 9,18 41 3,39   24 03:16,89   25 90
84 2153  Мартин Георгиев 2007 КЛАСА 8,95 45 4,09   45 DQ TR.17.3.2   0 90
87 29  Георги  Костов  2007 Академик-София 10,02 26 3,48   28 03:03,25   35 89
87 1160  Никола Калпакчиев 2009 СКЛА Спринт-2020 9,45 35 3,65   34 03:24,28   20 89
89 162  Христо Марчев 2007 Атлетик-В.Преслав 8,72 49 3,59   32   7,51 7 88
90 2759  Емил Григоров 2008 Академик-София 9,69 32 3,37   23 03:06,26   32 87
91 406  Ангел Дарандашев 2009 Атлетик 90-Луковит 9,75 30 3,24   16 02:55,96   40 86
91 2029  Илия Илиев  2007 Спринт-Ч.Бряг 9,74 30   1,39 52 03:57,90   4 86
93 1244  Никола Цветанов 2009 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,81 29 3,22   15 02:59,71   37 81
93 458  Стилиан  Александров 2008 Берое-Ст.Загора 9,90 29 3,30   19 03:05,34   33 81
95 1627  Цветослав Лидански 2008 АК Павел Павлов-Враца 10,14 24 3,37   23 03:08,07   31 78
96 1937  Кирил Евтимов 2008 СК Приорити Спорт 9,00 45 NM   0 03:11,20   29 74
97 2809  Мартин Панев 2008 СКЛА Добрич 10,19 24 3,25   17 03:10,12   29 70
98 111  Атанас Георгиев 2007 СК Олимпия-Враца 9,62 32 3,77   37   5,88 0 69
99 1966  Никола Иванов 2008 СКЛА Добрич 10,57 18 3,17   13 03:05,30   33 64
99 1645  Димитър Петров 2008 СКЛА Юлис 9,79 30 3,67   34 DNF   0 64
101 2095  Виктор Десподски 2008 КЛАСА 10,59 18 3,46   27 03:43,76   10 55
102 2555  Божидар Радков 2009 Евър-Варна 10,29 23 3,43   26 DNS   0 49
103 50  Димитър Иванов 2009 Фортуна-Костинброд 10,34 21 2,93   1 03:28,28   18 40
104 129  Мирослав  Илиев 2009 Рилски атлет-Самоков 11,07 11 2,67   0 03:14,74   26 37
105 1029  Мирослав Ахмет 2007 Тракия 96-Пловдив 10,34 21 3,22   15 DQ TR.17.3.2   0 36
106 1889  Манол  Гешев 2009 Спартак-Плевен 10,54 18   NM 0 03:29,68   17 35
107 128  Християн Теофанов 2009 Рилски атлет-Самоков 9,60 33 2,76   0 DQ TR.17.3.2   0 33
108 130  Бранимир Иванов 2008 Рилски атлет-Самоков 10,72 15 2,90   0 03:40,71   12 27
                           
  2787 Brajan Avija 2007 MKD 8,67 51 4,07   45 02:39,79   53 149
  2791 Matea Ivanov 2009 MKD 10,16 24 3,31   20 DQ TR.17.3.2   0 44
  2504  Теодор Иванов 2007 Балкан-Ботевград 10,34 21 NM   0 DNS   0 DNF
  1790  Румен Йорданов 2007 СК Мизия 10,14 24 3,43   26 DNS   0 DNF
  1516  Борис Паков 2007 АК Пълдин 8,47 55 3,87   40 DNS   0 DNF
  2793 Djona Ivanov   MKD 8,36 58 DNS   0 02:28,59   66 DNF
  2513  Радостин Миков 2009 Балкан-Ботевград 9,87 29 DNS           DNF
  2788 Kristijan Dimovski 2010 MKD 11,16 9 DNS           DNF
  2790 Andrija Stefanovic 2011 MKD 9,82 29 DNS           DNF
  2792 Gorazd Gajdov   MKD 8,28 61 DNS           DNF
  2789 Darijan Jovanovski 2008 MKD 9,17 41 3,57   31 DNS   0 DNF
  2794 Zengovski Branimir   MKD 7,96 70 4,73   61 DNS   0 DNS
  1164  Гавриил Николов 2008 Орловец 93-Габрово                 DNS
  1273  Калоян Адамски 2008 СК Атлет 2004-Поморие                 DNS
  1934  Марио Чавдаров 2007 СК Приорити Спорт                 DNS
  2435  Влади Стамболийски 2009 АК-Джордан DNS               MED