НШ за момичета и момчета под 14 год. - зала
11.1.2020г. гр.София - АСИКС Арена
трибой-момичета под 14 г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
Най-добро постижение.: 198 т. 60 м  СД / СВ 600 м / Гюле общо
    име и фамилия г. клуб пост. точки СД СВ точки 600m Гюле точки
1 1365  Радина  Величкова 2007 СКЛА Ботев Пловдив 8,34 70 4,97   68 01:57,68   58 196
2 2764  Мелани Венциславова 2007 Академик-София 8,91 54 4,52   53 01:44,55   82 189
3 747  Виктория Чанкова 2007 Супер спорт-Варна 8,58 64 4,49   52 01:51,76   68 184
4 828  Сияна  Колева 2007 СК Атлетика 2012-В.Търново 8,46 67 4,62   56 02:02,01   52 175
5 586  Василена Борисова 2007 Пауталия-Кюстендил 8,47 67 4,22   45 01:55,22   62 174
6 594  Сияна  Бръмбарова 2007 СКЛА Енерджи-Пловдив 8,70 61 4,69   59 02:03,27   51 171
7 2551  Екатерина Йонова 2007 СК Галакси-Пловдив 8,70 61 4,78   62 02:07,47   46 169
8 2523  Симона Георгиева 2007 Хеброс-Харманли 8,44 67 4,28   46 02:00,20   55 168
9 494  Йолина Михова 2007 СК Актив 2013 - Пловдив 9,01 52 4,24   45 01:51,56   68 165
10 2014  Ванеса Спасова 2007 Юниверсал 8,73 58 4,39   50 02:00,26   54 162
11 137  Моника Симитчийска 2007 Рилски атлет-Самоков 8,85 56 4,34   48 01:58,39   57 161
11 1939  Калина Георгиева 2008 СК Приорити Спорт 8,64 61 4,30   47 02:01,63   53 161
13 1156  Биляна Стефанова 2008 СКЛА Спринт-2020 9,12 50 4,37   49 01:55,70   61 160
13 2376  Мария  Ничова 2007 Вая 94-Бургас 8,81 56 4,32   48 01:59,20   56 160
15 1163  Полин Пасева 2008 Орловец 93-Габрово 8,86 56 4,24   45 01:57,46   58 159
15 2145  Магдалена Христова 2007 КЛАСА 8,80 58 4,42   50 02:02,90   51 159
17 41  Евгения  Стоименова 2009 Академик-София 9,19 50 4,39   50 01:58,02   58 158
17 2813  Моника Илиева 2008 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,36 46   1,39 60 02:02,18   52 158
19 1942  Виктория Ангелова 2009 СК Приорити Спорт 8,72 58 4,35   48 02:03,88   50 156
19 1515  Андреа Балабанова 2007 АК Пълдин 8,65 61 4,76   61 02:18,15   34 156
21 1894  Йоанна Маринова 2007 Спартак-Плевен 9,01 52   1,27 46 01:58,63   57 155
22 2215  Габриела Христова 2007 Евър-Варна 8,73 58 3,97   38 01:58,99   56 152
22 2180  Румяна  Груева 2007 КЛАСА 8,78 58 4,10   41 02:01,56   53 152
24 1225  Симона Гарванова 2007 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,09 52 4,24   45 02:03,20   51 148
24 1227  Анна Миланова 2007 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,65 61 3,96   38 02:04,92   49 148
26 746  Анджелина Колева 2007 Супер спорт-Варна 9,25 48 4,11   42 01:58,46   57 147
27 1268  Емануела Атанасова 2008 Тракия-Пловдив 9,37 46 3,73   31 01:51,73   68 145
27 2128  Ивайла Дитовска 2008 КЛАСА 8,97 54 4,00   39 02:01,91   52 145
27 97  Марая  Иванова 2007 ЦСКА-София 9,06 52 4,31   47 02:06,99   46 145
30 2505  Християна Стоименова 2007 Балкан-Ботевград 9,45 44 3,87   35 01:53,19   65 144
31 27  Иляйда Нуруллова 2007 Академик-София 9,19 50 4,19   44 02:04,24   49 143
31 1887  Теодора Симеонова 2009 Спартак-Плевен 8,92 54 4,18   44 02:07,99   45 143
31 658  Мария Стоянова 2007 СКЛА Добруджа-Добрич 8,84 56 4,18   44 02:10,27   43 143
34 1197  Спасиана Транджиева 2007 Хебър-Пазарджик 8,98 54 3,74   32 01:59,04   56 142
35 2743  Ивет Иванова 2007 АК Павел Павлов-Враца 8,88 56 3,79   33 02:03,79   50 139
35 455  Дара Попова 2007 Берое-Ст.Загора 9,01 52 4,00   39 02:05,22   48 139
37 657  Елена  Великова 2007 СКЛА Добруджа-Добрич 9,21 48 3,72   31 01:57,01   59 138
38 856  Рамона Николова 2007 СК Младост 2012-Благоевград 9,21 48 3,44   24 01:53,21   65 137
38 2212  Андрея-Мария Димитрова 2007 Евър-Варна 9,44 44 3,84   34 01:57,35   59 137
38 105  Елия  Алексиева 2007 СК Олимпия-Враца 8,96 54 3,99   38 02:08,39   45 137
41 2428  Симова Гръчка 2007 АК-Джордан 9,31 46 3,87   35 02:00,02   55 136
41 2173  Рада Хаджитодорова 2007 КЛАСА 9,11 50 4,12   42 02:09,04   44 136
43 1226  Дарена Петрова 2007 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,01 52 3,37   22 01:55,81   61 135
43 1704  Габриела  Драгнева 2007 Дунав-Русе 9,21 48 3,86   35 02:02,28   52 135
43 827  Кристина Димитрова 2007 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,22 48 4,01   39 02:05,59   48 135
43 2812  Деница Андреева 2008 СК Мизия 9,12 50 3,97   38 02:06,17   47 135
43 1461  Женя Шейтанова 2007 ЛК Радио 999 9,04 52 4,02   39 02:08,79   44 135
43 1367  Дияна  Ангелова 2008 СКЛА Ботев Пловдив 9,23 48 4,17   43 02:09,46   44 135
43 108  Беатрис  Кръстева 2007 СК Олимпия-Враца 9,18 50 4,22   45 02:12,92   40 135
50 1838  Сияна  Милева 2007 Етър Академик-В.Търново 9,08 52 4,02   39 02:09,84   43 134
51 2175  Радост Мирчева 2007 КЛАСА 9,21 48 3,80   33 02:02,51   52 133
51 661  Ива  Митева 2007 СКЛА Добруджа-Добрич 9,19 50 3,89   36 02:06,55   47 133
53 392  Маги Димитрова 2007 Локомотив-Пловдив 9,18 50 4,01   39 02:09,97   43 132
53 2377  Ванеса Вълчева 2007 Вая 94-Бургас 9,06 52 3,97   38 02:10,93   42 132
55 2430  Даяна  Бужева 2007 АК-Джордан 9,16 50 3,99   38 02:09,79   43 131
56 2207  Белослава Савова 2008 Евър-Варна 9,38 46 3,54   26 01:57,96   58 130
56 2780  Моника Калчева 2007 Берое-Ст.Загора 9,04 52 3,93   37 02:12,09   41 130
58 2209  Виктория Богданова 2008 Евър-Варна 9,33 46 3,72   31 02:02,35   52 129
58 1530  Анна-Мария Петкова 2009 Атлетик-Хасково 9,49 44 3,85   35 02:03,66   50 129
58 1877  Далия  Валентинова 2007 АК Плевен 2014 9,61 40 4,31   47 02:10,68   42 129
61 2144  Лаура Гравийон 2008 КЛАСА 9,55 42 3,85   35 02:02,98   51 128
61 1152  Калина Манолова 2007 СКЛА Спринт-2020 9,11 50 3,72   31 02:05,94   47 128
61 1595  Мартина Стефанова 2007 СК Радуканови-Видин 9,36 46 3,97   38 02:08,63   44 128
61 753  Кристина Симеонова 2008 Супер спорт-Варна 8,89 56 3,85   35 02:15,99   37 128
65 457  Дария  Цочева 2008 Берое-Ст.Загора 9,35 46 3,80   33 02:05,17   48 127
65 751  Василена Василева 2007 Супер спорт-Варна 9,55 42 4,22   45 02:12,32   40 127
65 1619  Моника Пантелеева 2008 АК КЛАС-Костенец 9,37 46 4,18   44 02:15,34   37 127
68 930  Ева Чакърова 2007 АСКЛА Сливен 9,26 48 3,50   25 02:01,51   53 126
68 756  Димана Киречева 2008 Супер спорт-Варна 9,00 54 3,70   31 02:12,08   41 126
68 1270  Савина Делчева 2008 Тракия-Пловдив 9,28 48 4,07   41 02:15,17   37 126
71 1459  Преслава Тодорова  2007 ЛК Радио 999 9,11 50 3,24   19 01:59,05   56 125
71 1240  Елендаевал  Джоунс 2009 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,20 50 3,33   21 02:00,68   54 125
71 752  Ема Войнова 2008 Супер спорт-Варна 9,33 46 3,98   38 02:11,96   41 125
71 1933  Белослава Белева 2007 СК Приорити Спорт 8,95 54 3,87   35 02:16,45   36 125
75 1963  Никол Костадинова 2007 СКЛА Добрич 9,65 40 3,45   24 01:56,09   60 124
75 223  Карина Димитрова 2008 Добруджа 99-Добрич 9,48 44 3,57   27 02:01,68   53 124
75 1030  Венелина Начова 2007 Тракия 96-Пловдив 9,49 44 3,59   28 02:01,98   52 124
75 110  Ивалина Цветанова 2007 СК Олимпия-Враца 9,51 42 3,90   36 02:06,93   46 124
75 1267  Александра Тодорова 2008 Тракия-Пловдив 9,26 48 3,87   35 02:11,45   41 124
75 757  Габриела Янкова 2008 Супер спорт-Варна 9,28 48 4,06   40 02:16,53   36 124
75 1936  Ема Иванова 2008 СК Приорити Спорт 9,26 48 4,05   40 02:16,28   36 124
75 2189  Теодора Прошенска 2007 КЛАСА 9,04 52 4,01   39 02:19,21   33 124
83 1435  Валентина Кафеджиева 2007 ЛАК Ямбол 9,42 44 3,55   27 02:02,22   52 123
83 2122  Елизабет Даскалова 2007 КЛАСА 9,51 42 3,68   30 02:02,63   51 123
83 1701  Диана  Маринова 2008 Дунав-Русе 9,58 42 4,04   40 02:11,87   41 123
83 932  Стеляна Койчева 2007 АСКЛА Сливен 9,29 48 3,91   36 02:13,70   39 123
87 1236  Калина Колева 2008 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,57 42 3,76   32 02:05,28   48 122
87 1369  Елеонора Чобанова 2008 СКЛА Ботев Пловдив 9,19 50 4,14   43 02:23,82   29 122
87 1202  Йоана Тръндева 2008 Хебър-Пазарджик 8,84 56 3,98   38 02:25,33   28 122
90 544  Магдалена Пехливанова 2007 Черно море Атлетик-Варна 9,24 48 3,61   28 02:09,14   44 120
90 1938  Нели Благоева 2008 СК Приорити Спорт 9,53 42 4,23   45 02:18,83   33 120
92 1165  Емилия Димитрова 2008 Орловец 93-Габрово 9,69 40 3,63   29 02:04,85   49 118
92 831  Ема Костадинова 2008 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,42 44 3,98   38 02:16,28   36 118
94 778  Радмила Чаушева 2007 СК Спортико 9,51 42   1,12 29 02:07,11   46 117
95 28  Константина  Семерджиева 2007 Академик-София 9,69 40 3,61   28 02:05,44   48 116
95 2757  Стела Бръмбарова 2007 СКЛА Енерджи-Пловдив 9,22 48 3,40   23 02:07,98   45 116
95 487  Александра Кукова 2008 Оборище-Панагюрище 9,63 40 3,76   32 02:08,64   44 116
95 1755  Анжелина Петкова 2008 СКЛА Ивайло Младенов 9,44 44 3,89   36 02:16,66   36 116
99 1597  Ивайла Мишина 2008 СК Радуканови-Видин 8,73 58 4,64   57 DQ TR17.3.2   0 115
99 2484  Вяра Стоева 2007 СК Дарко Тим 9,45 44 3,51   26 02:08,39   45 115
101 54  Никол  Райкова 2007 Локомотив София-Никола Карапетров 9,63 40 3,46   24 02:03,66   50 114
101 2482  Биляна  Филипова 2008 СК Дарко Тим 9,51 42 3,58   27 02:08,34   45 114
101 1964  Магдалена Христова 2007 СКЛА Добрич 10,44 27   1,24 43 02:09,07   44 114
101 2201  Стефания Любенова 2009 Евър-Варна 9,63 40 3,74   32 02:10,45   42 114
101 2179  Росица Русева 2008 КЛАСА 9,57 42 4,00   39 02:18,60   33 114
106 1891  Даная Стоянова 2008 Спартак-Плевен 9,48 44 3,49   25 02:09,16   44 113
106 1368  Габриела  Иванова 2008 СКЛА Ботев Пловдив 9,23 48 3,79   33 02:20,91   32 113
108 1895  Десислава  Иванова 2007 Спартак-Плевен 10,02 33   1,24 43 02:16,05   36 112
109 1621  Елица Павлова 2007 АК КЛАС-Костенец 9,19 50 3,63   29 02:21,29   32 111
110 1702  Тамара Юзеирова 2008 Дунав-Русе 9,63 40 3,69   30 02:12,59   40 110
111 461  Стефани Янева 2008 Берое-Ст.Загора 9,76 38 3,96   38 02:18,58   33 109
112 106  Мария  Гьонова 2007 СК Олимпия-Враца 9,59 42 3,78   33 02:19,69   33 108
112 1892  Деница Русева 2008 Спартак-Плевен 9,02 52 3,54   26 02:23,01   30 108
112 2442  Даниела Илиева 2007 ЦСКА-София 8,79 58 3,58   27 02:31,68   23 108
115 2107  Гергана  Атанасова 2007 КЛАСА 9,31 46 3,40   23 02:14,52   38 107
115 101  Никол  Димитрова 2008 СК Олимпия-Враца 9,56 42 3,76   32 02:18,83   33 107
117 1462  Дарина Герганова 2008 ЛК Радио 999 10,02 33 3,59   28 02:09,35   44 105
117 2012  Кристина Кирова 2008 Юниверсал 9,61 40 3,46   24 02:11,50   41 105
117 98  Виктория Богданова 2007 ЦСКА-София 9,69 40 3,52   26 02:13,27   39 105
117 2098  Виктория Василева 2008 КЛАСА 9,29 48 3,79   33 02:30,14   24 105
121 1335  Андрея Софрониева 2007 СК-Ник Нап 9,36 46 3,10   15 02:09,85   43 104
121 32  Рада Алексиева 2008 Академик-София 9,59 42 3,48   25 02:15,90   37 104
121 2213  Лора  Чулева 2007 Евър-Варна 9,45 44 3,44   24 02:16,48   36 104
121 393  Стефани Димитрова 2007 Локомотив-Пловдив 9,30 48 3,54   26 02:22,61   30 104
121 1366  Николета Бозукова 2008 СКЛА Ботев Пловдив 9,30 48 3,86   35 02:33,86   21 104
126 1791  Гергана Павлова 2007 СК Мизия 10,08 33 3,41   23 02:07,60   46 102
127 585  Емилияна Маркова 2007 Пауталия-Кюстендил 10,13 32 3,65   29 02:12,44   40 101
127 2108  Гергана  Дъчева 2007 КЛАСА 9,70 40 3,59   28 02:19,19   33 101
127 1373  Сияна Александрова 2008 Фидипид-Провадия 10,26 30   1,21 39 02:20,86   32 101
127 1153  Мия Георгиева 2007 СКЛА Спринт-2020 9,52 42 4,00   39 02:35,31   20 101
131 1941  Николая Палазова 2009 СК Приорити Спорт 9,71 38 3,24   19 02:10,83   42 99
131 2494  Моника Иванова 2007 СК Дарко Тим 9,53 42 3,28   20 02:15,97   37 99
131 656  Зара Гунчева 2007 СКЛА Добруджа-Добрич 9,65 40 3,37   22 02:15,91   37 99
131 2440  Ванина Чорбова 2007 ЦСКА-София 9,78 38 3,69   30 02:22,44   31 99
135 2183  София Борисова 2007 КЛАСА 9,96 35 3,59   28 02:17,23   35 98
136 2522  Рая  Милкова 2008 Хеброс-Харманли 9,40 46 3,85   35   6,84 16 97
137 2206  Елизабет  Бойчанова 2008 Евър-Варна 9,82 36 3,42   23 02:15,01   37 96
137 2093  Виола Дончева 2007 КЛАСА 9,91 35 3,62   28 02:19,03   33 96
139 2429  Камелия Христова 2007 АК-Джордан 9,46 44 NM   0 02:03,10   51 95
139 2210  Алексия  Стоянова 2008 Евър-Варна 9,88 36 3,34   21 02:14,96   38 95
139 1154  Пресияна Николаева 2007 СКЛА Спринт-2020 9,40 46 3,79   33 02:40,37   16 95
139 2758  Ива Деливерска 2008 СКЛА Енерджи-Пловдив 8,98 54 4,09   41 DNF   0 95
143 1536  Марая Маврова 2008 Атлетик-Хасково 9,74 38 2,90   10 02:07,14   46 94
143 1674  Даниела Гърнева 2009 Маратонец-Бургас 9,95 35 3,33   21 02:14,36   38 94
143 1535  Стефанина Захариева 2008 Атлетик-Хасково 9,55 42 3,24   19 02:18,37   33 94
146 2008  Ивана Бонова 2008 Юниверсал 10,14 32 3,40   23 02:14,16   38 93
147 1162  Дивна Атанасова 2009 СКЛА Спринт-2020 10,22 30 3,45   24 02:15,63   37 91
147 391  Виктория  Димитрова 2007 Локомотив-Пловдив 9,94 35 3,47   24 02:20,67   32 91
147 2441  Лора Томова 2007 ЦСКА-София 9,57 42 3,50   25 02:30,80   24 91
150 2015  Десислава Лазарова 2007 Юниверсал 10,59 26 3,26   19 02:07,80   45 90
150 1205  Мария Кръстева 2008 Хебър-Пазарджик 9,54 42 3,27   19 02:24,50   29 90
152 1647  Елена Стоянова 2009 СКЛА Юлис 10,24 30 3,53   26 02:18,86   33 89
152 660  Виктория Стоянова 2007 СКЛА Добруджа-Добрич 10,01 33 3,45   24 02:20,66   32 89
152 1630  Елица Чокойска 2007 АК Павел Павлов-Враца 9,82 36 3,38   22 02:22,18   31 89
152 2433  Божидара Янева 2009 АК-Джордан 9,70 40 3,29   20 02:24,32   29 89
156 998  Андреа Шатарова 2009 СК Костенец 10,04 33 3,39   22 02:20,25   33 88
156 1155  Даная Петкова 2008 СКЛА Спринт-2020 10,01 33 3,55   27 02:25,13   28 88
156 398  Мария Николова 2009 Локомотив-Пловдив 9,54 42 3,43   23 02:30,88   23 88
156 1372  Вероника Христова 2008 Фидипид-Провадия 10,09 33   1,24 43 02:44,82   12 88
160 36  Даниела  Кръстева  2008 Академик-София 10,31 29 3,07   14 02:08,93   44 87
160 1157  Калина Владимирова 2008 СКЛА Спринт-2020 9,81 36 3,52   26 02:28,68   25 87
162 2434  Даная Борисова 2009 АК-Джордан 9,94 35 3,59   28 02:31,07   23 86
162 1371  Рая  Кутинчева 2008 СКЛА Ботев Пловдив 9,59 42 3,80   33 02:46,37   11 86
164 484  Павлина Червенкова 2007 Оборище-Панагюрище 10,20 32 3,35   21 02:22,87   30 83
164 1201  Михаела Кръстева 2008 Хебър-Пазарджик 9,76 38 3,29   20 02:29,60   25 83
164 1962  Калина Алексиева 2007 СКЛА Добрич 9,86 36 3,40   23 02:30,75   24 83
167 1271  Любена Чаушева 2008 Тракия-Пловдив 9,97 35 NM   0 02:06,52   47 82
167 1531  Рая Хаджиева 2009 Атлетик-Хасково 9,83 36 3,22   18 02:25,95   28 82
167 164  Илиана Тенева 2007 Атлетик-В.Преслав 9,76 38 3,33   21   7,57 23 82
167 104  Никол  Ангелова 2008 СК Олимпия-Враца 9,49 44 3,10   15 02:31,55   23 82
167 395  Спасиана Проданова 2008 Локомотив-Пловдив 9,77 38 3,54   26 02:37,84   18 82
172 1436  Мирослава Христова 2008 ЛАК Ямбол 9,60 42 3,05   14 02:29,28   25 81
173 1269  Ема Минева 2008 Тракия-Пловдив 9,92 35 NM   0 02:08,02   45 80
173 232  Стефани Андреева 2008 Атлетик-София 9,76 38 3,19   17 02:29,14   25 80
173 45  Вяра Величкова 2008 Фортуна-Костинброд 9,86 36 3,35   21 02:31,91   23 80
176 1614  Вероника Ангелова 2008 АК КЛАС-Костенец 10,25 30 3,26   19 02:23,38   30 79
176 2432  Николая Христова 2008 АК-Джордан 10,26 30 3,45   24 02:28,93   25 79
176 397  Деница Сербезова 2009 Локомотив-Пловдив 10,00 35 3,28   20 02:29,98   24 79
176 103  Цвета  Николова 2008 СК Олимпия-Враца 9,89 36 3,28   20 02:30,83   23 79
176 1199  Валерия Спасова 2007 Хебър-Пазарджик 9,45 44 3,30   20 02:41,25   15 79
181 776  Михаела Малинова 2007 СК Спортико 10,53 26 3,17   17 02:17,43   35 78
182 2501  Яна Алекандрова 2008 СК Дарко Тим 9,90 36 NM   0 02:12,94   40 76
183 1603  Рая Пламенова 2009 СК Радуканови-Видин 9,27 48 NM   0 02:26,76   27 75
183 1237  Анна Мария Петкова 2008 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 10,07 33 3,15   16 02:28,06   26 75
183 102  Десислава  Ангелова 2008 СК Олимпия-Враца 10,14 32 3,19   17 02:28,17   26 75
183 2009  Лорен Кюркчиева 2008 Юниверсал 9,82 36 3,05   14 02:29,50   25 75
187 1599  Владислава Бойчева 2008 СК Радуканови-Видин 9,82 36 3,97   38 DQ TR17.3.2   0 74
188 996  Даная Йорданова 2007 СК Костенец 10,16 32 3,17   17 02:30,22   24 73
189 2458  Виктория Цветанова 2009 КЛА Атлетик Правец 10,55 26 3,00   13 02:19,93   33 72
189 463  Мая Иванова 2009 Берое-Ст.Загора 10,00 35 3,00   13 02:30,03   24 72
191 1241  Велина  Цекова 2009 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 10,70 24 3,12   16 02:21,74   31 71
191 1161  Невена Симеонова 2009 СКЛА Спринт-2020 10,58 26 3,06   14 02:21,87   31 71
191 920  Елеонора Бошева 2008 Тунджа-Ямбол 9,29 48 3,41   23 DNF   0 71
194 1245  Магдалена  Христова 2009 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 10,08 33 2,08   0 02:16,74   36 69
194 1234  Нели Ненчева 2008 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 10,08 33 2,60   3 02:19,47   33 69
194 2431  Иванина  Манчева 2008 АК-Джордан 9,58 42 NM   0 02:26,36   27 69
197 1477  Натали  Колева 2007 Лудогорец-Разград 8,67 61 NM   0 DNF   0 61
198 854  Християна Глинджурска 2009 СК Младост 2012-Благоевград 11,05 18 2,76   7 02:18,60   33 58
199 2653  Никол Иванова 2008 Фидипид-Провадия 10,57 26 3,03   13 02:37,30   18 57
200 396  Виктория  Гайтанска 2008 Локомотив-Пловдив 10,62 24 3,29   20 02:45,85   12 56
201 2685  Ваня Начова 2009 Тракия 96-Пловдив 10,86 21 NM   0 02:25,63   28 49
202 2729  Ванеса Димитрова 2008 СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков 11,27 16 2,90   10 02:34,76   20 46
203 401 Андреа Дингилиева 2008 Локомотив-Пловдив 10,21 30 3,04   14 02:27,55     44
204 1649  Адриана Илиева 2009 СКЛА Юлис 11,04 18 2,67   4 02:35,32   20 42
205 126  Гергана Кючукова 2009 Рилски атлет-Самоков 10,91 20 NM   0 02:33,21   21 41
206 158  Йоанна Радославова 2009 Атлетик-В.Преслав 10,93 20 2,62   3 02:39,51   17 40
207 1343  Дара Миланова 2009 СК-Венелина Венева 11,36 14 3,02   13 02:46,30   11 38
208 1648  Елена Благоева 2009 СКЛА Юлис 11,26 16 2,57   2 02:37,33   18 36
209 159  София Стоянова 2007 Атлетик-В.Преслав 10,64 24 2,44   0 DNF   0 24
210 160  Виктория Костова 2007 Атлетик-В.Преслав 11,67 10 2,55   1   5,42 2 13
                           
  2795 Tea Zlateva 2008 MKD 9,56 42 2,93   11 02:24,95   28 81
  2514  Виктория Дилова 2008 Балкан-Ботевград 10,20 32 3,25   19 DNS   0 DNF
  394  Анна Мочкова 2008 Локомотив-Пловдив 9,74 38 3,38   22 DNS   0 DNF
  2157  Мартина Иванова 2007 КЛАСА 9,63 40 MED   0       DNF
  1200  Илияна Ненкова 2007 Хебър-Пазарджик 9,72 38 MED   0       DNF
  929  Карина Цончева 2008 АСКЛА Сливен                 DNS
  1613  Виктория Ангелова 2008 АК КЛАС-Костенец                 DNS
  2662  Ния Чиперкова 2007 ЦСКА-София                 DNS
  2663  Екатерина Вълева 2007 ЦСКА-София                 DNS
  2664  Никол Шимбова 2007 ЦСКА-София                 DNS
  2786 Sara Osmanovska 2005 MKD             г 0 DNS
  2796 Joana Nikolovska 2008 MKD             г 0 DNS
  774  Лидия Георгиева 2007 СК Спортико DNS               MED
  131  Ева Христова 2008 Рилски атлет-Самоков DNS 0             MED